Parking Lotnisko Warszawa Modlin

  •  Parking lotnisko Warszawa Modlin

Wybierasz się na wakacje bądź w podróż służbową i zamierzasz skorzystać z usług oferowanych przez lotnisko Warszawa Modlin, a jedyne co spędza Ci sen z powiek to pytanie, gdzie zostawić samochód? Spieszymy z odpowiedzią.

Lotnisko Warszawa Modlin oferuje bezpieczny parking, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, aby zapewnić maksymalny Ci komfort i wygodę. Parking przy lotnisku Warszawa Modlin jest monitorowany przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, dzięki czemu nie musisz się martwić o pozostawiony pod naszą opieką samochód. A wszystko to za minimum kosztów.

Pozostawiając samochód na parkingu Warszawa Modlin zaledwie na jedną dobę, cena będzie wynosić około 40 złotych. Natomiast jeśli planujemy wylot na dłużej, wtedy cena bezpośrednio uzależniona jest od ilości dni, przez które samochód będzie znajdował się na strzeżonym parkingu. Jeśli auto pozostawimy na parkingu lotniska na równe dwa tygodnie, cena jaką będziemy musieli uiścić, będzie wynosiła niewiele ponad 100 złotych.

Warto podkreślić, że dla osób, które chcą zaparkować samochód na parkingu lotniska Warszawa Modlin na czas powyżej doby, przygotowaliśmy parking długoterminowy PA7. Przeznaczony on jest jedynie dla samochodów osobowych i znajduje się w odległości 3 kilometrów od terminala pasażerskiego. Po zaparkowaniu samochodu na parkingu długoterminowym, będziesz mógł skorzystać z darmowego transfer, który przewiezie Cię na lotnisko. Również po odbytej podróży, kiedy odbędziesz już odprawę paszportową na lotnisku Warszawa Modlin oraz odbierzesz swój bagaż, będziesz miał możliwość skorzystania z darmowego transferu, który dowiezie Cię na parking, na którym znajduje się Twój samochód. Proszę pamiętać, że transfer zajmuje około 10 minut, a więc nie należy przyjeżdżać na parking na ostatnią chwilę, ponieważ grozi to niebezpieczeństwem spóźnienia się na odprawę pasażerską.

Tani parking Warszawa Modlin czynny jest 7 dni w tygodniu i niezależnie od pory dnia, przez całą dobę nad wszystkim czuwa obsługa parkingu.