Wypożyczalnia Samochodów

Lotnisko Warszawa Modlin

Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin to lotnisko otwarte w 2012 roku. Jest ono oddalone o około 40 kilometrów na północny zachód od Warszawy. Przede wszystkim jest to lotnisko o znaczeniu międzynarodowym, które posiada wiele połączeń z europejskimi krajami. W 2018 roku ten port lotniczy obsłużył ponad 3 miliony pasażerów w ponad 17 500 operacjach lotniczych. Ze względu na odległość od stolicy Polski jest to dobra baza wypadowa w inne części kraju – unika się przede wszystkim zatorów drogowych w stolicy i można bez zbędnego stresu szybko wyruszyć w dalszą podróż. Z innej strony, by wydostać się z lotniska można skorzystać z komunikacji miejskiej. Można skorzystać z autobusu, który kursuje między lotniskiem a stacją kolejową w Modlinie, skąd należy kontynuować podróż pociągiem. Dostępne są również taksówki, z których koszt skorzystania ze względu na odległość od Warszawy na pewno jest niemały.

Najtańsza wypożyczalnia samochodów

TOPCARS wypożyczalnia samochodów Lotnisko Modlin działa od samego początku swojej działalności – od 2013 roku. Przede wszystkim przez pierwsze lata funkcjonowania firmy usługi na Lotnisku Modlin były świadczone z Warszawy. Kierowcy podstawiali samochody do klientów z siedziby w Warszawie. Jednak z rozwojem firmy oraz chęcią podwyższenia poziomu świadczonych usług w Modlinie otwarto stacjonarny oddział wypożyczalni samochodów TOPCARS.

Bez limitu kilometrów i dodatkowych opłat

Wynajem samochodów Lotnisko Modlin w TOPCARS nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami z tytułu podstawienia lub odbioru samochodu przed terminal lotniska. Samochód stoi zaparkowany przed terminalem lotniska a kierowca firmy oczekuje z niebieską teczką z logo firmy – przy kantorze wymiany walut w hali przylotów. Nie trzeba nigdzie jeździć z naszym kierowcą. Podsumowując najemca samochodu w TOPCARS wyjeżdża samodzielnie już z terenu lotniska.

By skorzystać z usługi wynajem samochodów Lotnisko Modlin w TOPCARS należy zarezerwować wcześniej samochód. Natomiast po przylocie należy mieć przy sobie wyłącznie dokument tożsamości, prawo jazdy oraz własną kartę płatniczą. W TOPCARS nie pobieramy kaucji, więc karta kredytowa jest zbędna!

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Modlin

Więcej informacji na stronie:

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Modlin